Кожну першу п’ятницю місяця з 10.00 до 13.00 у відділі юридичної літератури провідні спеціалісти Головного управління юстиції в Одеській області надають безоплатну первинну правову допомогу малозабезпеченим громадянам

вівторок, 5 грудня 2017 р.

Всеукраїнський тиждень права – 2017


5 грудня 2017 року в Одеський ОУНБ ім. М. Грушевського стартував Тиждень права в рамках Всеукраїнського тижня права. Гостями бібліотеки в цей день були учні Одеського Центру професійно-технічної освіти. Тема зустричі «Ідеали Загальної декларації прав людини і сучасна Україна».

Учні Одеського Центру професійно-технічної освіти

Головний спеціаліст Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Руслан Станіславів розповів про міжнародне законодавство з прав людини, права людини в України, зокрема, права дітей. 

Руслан Станіславів розповів про міжнародне законодавство з прав людини

Про громадянські права малолітньої та неповнолітньої особи розповіла головний спеціаліст Третього одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Димова.

Про громадянські права малолітньої та неповнолітньої особи розповіла Тетяна Димова

Огляд тематичної книжкової виставки провела завідувач відділу юридичної літератури Зоя Бондаровська.7 грудня гостями бібліотеки були курсанти Відокремленого структурного підрозділу «Училище № 3 НУ «ОЮА» та студенти Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.
Зустріч із провідним спеціалістом Головного територіального управління юстиції в Одеський області Лідією Жуковою проходила в форматі «запитання-відповідь». Молодь приймала активну участь в заході та продемонструвала добру обізнаність своїх прав, обов`язків та відповідальності.

На зустрічі студенти Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу

На зустрічі курсанти Відокремленого структурного підрозділу «Училище № 3 НУ «ОЮА» 

Зустріч із провідним спеціалістом Головного територіального управління юстиції в Одеський області Л. Жуковою

Всеукраїнський тиждень права в бібліотеці завершився 8 грудня цікавим заходом: відбувся брейн-ринг за темою «Ти – людина, отже маєш права» за участю учнів 9-х класів ЗОШ № 52. Чотири команди – «Знавці», «Правові зайчики», «Кримінальний кодекс» та «Феміда» боролися за право бути кращими.
У складі жури були досвідчені юристи: Клішина С.О. – директор Регіонального центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеський області, Бобуйок І.А. – суддя Малиновського районного суду, Мунтян І.Ю. – адвокат, Янковська О.С. – приватний нотаріус.

Перемогу одержала команда «Феміда», яка отримала винагороду.  
У складі жури - досвідчені юристи

Під час проведення брейн-рингу

4 команди виборювали перемогу


Нагородження переможців

Фото на згадку


Немає коментарів:

Дописати коментар

Ми із задоволенням дамо відповідь на всі ваші коментарі