Кожну першу п’ятницю місяця з 10.00 до 13.00 у відділі юридичної літератури провідні спеціалісти Головного управління юстиції в Одеській області надають безоплатну первинну правову допомогу малозабезпеченим громадянам

пʼятниця, 22 лютого 2019 р.

«Свобода вираження поглядів в мережі Інтернет: межі дозволеного»: з циклу заходів Всеукраїнського просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО»20 лютого 2019року в Одеської ОУНБ ім. М. Грушевського відбулась чергова інформаційна година з циклу заходів Всеукраїнського просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», запровадженого Міністерством юстиції України у співпраці з системою БПД та за підтримки USAID «Нове правосуддя».

Тема зустрічі – «Свобода вираження поглядів в мережі Інтернет: межі дозволеного».

Тема чергового заходу, на який були запрошені учні ЗОШ № 52, як і завжди, актуальна і цікава.
Перед учнями виступили досвідчені фахівці - головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції в Одеській області Гринчук Назарій Володимирович та державний виконавець Другого Приморського відділу Державної виконавчої служби Куликов Ігор Олегович. Вони відзначили роль інформаційних технологій в житті сучасної людини та розповіли, до чого може призвести зловживання правом розміщення інформації в мережі Інтернет.
Учні із зацікавленням брали участь у обговоренні і ставили численні запитання юристам. Головне, що зрозуміли діти: кожен свій крок треба обмірковувати, бути відповідальними за свої вчинки, щоб не скоювати злочини та правопорушення.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Ми із задоволенням дамо відповідь на всі ваші коментарі