Кожну першу п’ятницю місяця з 10.00 до 13.00 у відділі юридичної літератури провідні спеціалісти Головного управління юстиції в Одеській області надають безоплатну первинну правову допомогу малозабезпеченим громадянам

субота, 13 жовтня 2018 р.

Тиждень першокурсника - 2018


В Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського вже склалася традиція восени проводити Тиждень першокурсника.
У перший день Тижня до книгозбірні завітали майбутні юристи - студенти Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.
Завідувач відділу юридичної літератури Бондаровська Зоя Петрівна провела для них експрес-екскурсією бібліотекою, а у читальній залі відбулась лекція на тему «Грані юридичної професії» начальника відділу систематизації законодавства, правової освіти та правової роботи Головного територіального управління юстиції Одеської області Тактовцева А.О.
У межах Тижня знайомство з бібліотекою, її структурою та її послугами відбулось й для студентів Одеської державної академії технічного регулювання та якості.
Начальника відділу систематизації законодавства, правової освіти та правової роботи Головного територіального управління юстиції Одеської області Тактовцева А.О.Немає коментарів:

Дописати коментар

Ми із задоволенням дамо відповідь на всі ваші коментарі